×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Skandal në emisionin e mëngjesit/ Moderatorja tregon "zogun" në kamera (Video)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 07:46)

Është dashur një lëvizje e pakujdesshme e moderatores së emisionit të mëngjesit në një media të huaj, që rrjeti të shpërthejë.

Teksa ka qënë duke zhvilluar emisionin e mëngjesit, moderatorja ka ngritur këmbën kur është ulur në kolltuk, duke ekspozuar në një farë mënyre të brendshmet.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme./360grade.al/

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]