×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Sot janë VIP-a, ja si dukeshin dikur personazhet e njohur të ekranit
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 07:56)

Ne jemi mësuar t'i shohim në ekranet e televizioneve shqiptare dhe i kemi parë shpesh të komentohen në mediat rozë, për mirë apo për keq.

Mirëpo Vip-at shqiptarë nuk kanë qenë gjithmonë kaq të rritur dhe shumë prej tyre kanë i kanë zbuluar fotot e fëmijërisë, atëherë kur bota e internetit dhe kamerat moderne të aparateve nuk ishin kaq të njohura.

Disa prej tyre i kanë ruajtur tiparet e të tjerë jo, por e rëndësishme është që disa mund t'i njohim pavarësisht make up-it apo ndryshimeve të tjera.

Në galerinë e mëposhtme ju sjellim figurat e njohura të ekranit tonë, para disa vitesh kur nuk ishin kaq të njohur.

lori-hoxha

amarda

55dcd8a6-e01f-4b4e-be34-33e40254e02c

1fada215-1a60-4636-81b6-fb2b78107ad2

alketa

0abb9fcd-3962-43e1-93cc-6aeb9e95eb64

8b7e8873-b02c-4504-ae80-bb4e4c929376

arbana

ardit-gjebrea_1

b1c874ff-70ea-40f0-afd3-d8880d87d024

bb4e681b-d12a-4827-8ce7-fd64f78f7177

bleona

cili

df2b8067-2308-498d-8b1d-99b7666969da

ed6e0c35-a5d3-462b-9786-da6ea5324dc7

enca

enicobani

ermal-mamaqi

majlinda-bregu_1

turian-hyska

juli

majk-3

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]