×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Spektakolare/ Shqipëria me 10 lojtarë 'turpëron' Turqinë
nga ShqiperiaIme.info (13/11/2017 ora 07:51)

Spektakolare ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë që po luhet në këto momente në Antalia.

Pasi vendasit ngushtuan diferencat me fillimin e pjesës së dytë, janë sërish kuqezinjtë që shënojnë edhe golin e tretë.

Është Eros Grezda që çon shifrat në 1-3. Duhet përmendur se Shqipëria po luan me 10 lojtarë pas daljes me të kuq të Memushajt.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]