×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Stresi sfidon ligjin: Shihni ç’bën reperi në sy të policëve (Video)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 12:40)

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e skenës Stresi, është i njohur për problemet e tij me ligjin e veçanërisht pas arratisjes së tij spektakolare nga komisariati nr.3 pak vite më parë, pasi ai ishte ndaluar nga policia.

Por pavarësisht problemeve me ligjin, reperi duket se nuk ka ndërmend të ndalojë provokimet. Në një video të re të publikuar së fundmi në Instagram, Stresi shihet në hyrjen e aeroportit duke tymosur atë që mendohet të jetë një cigare hashashi, ndërkohë që fare pranë tij, kalojnë dy punonjës të policisë.

‘Shihemi në Milano... Përpara se të hipim në avion, shkojmë edhe vetë në avion!’-thotë me humor reperi, teksa vijon të tymosë cigaren, në pritje për t’u futur në aeroport.

 

Milano we coming hard tonight @flor.bana

A post shared by StresiFt Anxhelo 👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]