×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Super eksperimenti social: 100.000$ në loje, nëse merrni paratë një vajzë e vogel vdes nëse nuk i merni ajo jeton (Video)
nga I.M (16/04/2018 ora 10:54)

Nje super eksperiment social eshte bere nga disa te rinj te cilet kane dhene nje mesazh teper te forte njerezve.

Nje telefonate anonime i detyron disa njerez te rastesishem te ndjekin instruksionet dhe me pas atyre ju kerkohet te bejne zgjedhjen.

Parate ose jeten e vajzes se vogel e cila eshte rrembyer eshte ajo qe duhet te zgjedhin te zgjedhurit nga telefonata anonime.

Gjithmone parate jane tunduese por ndonjehere jeta eshte me e vlefshme se ato por cfare kane zgjedhur te bejne njerezit.

Video do te tregoje se si ka shkuar ky eksperiment social i cili eshte bere tejet viral ne rrjetet sociale./shqiperiaime

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]