×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Super kampioni Kristian Prenga mbron ngjyrat Kuq e Zi ndaj Trevinos në Kanada (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 06:49)

Kampioni absolut shqiptar dhe në Europë i Kick Boksit Kristian Prenga do të ketë një ndeshje ndaj Alfredo Trebino për titullin NRBA.

Ndeshja do të zhvillohet në 21:30 me orën e Kanadasë dhe 3:30 pas mesnate me orën e Shqipërisë, vendi ku do të zhvillohet është në Niagara Falls.

Kristiani është shprehur se është shumë optimist për fitoren e sotme dhe premton të na bëjë krenarë. Të gjithë mund ta ndjekin live nga faqja e Facebookut e Bes Kallakut ndeshjen./shi.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]