×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Surprizë në ekran, Arjan Çani shfaqet me mustaqe, shpjegon arsyen
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 09:13)

Prezantuesi Arjan Çani ëhstë shfaqur papritur me mustaqe sot në ekranin e TV Klan, sikurse mund të shihet në foto.

Çani e nisi emisionin e tij duke e quajtur sa komike aq edhe tragjike faktin që në Shqipëri edhe kur ka përmbytje të mëdha nuk ka viktima.

Më pas, i pyetur se përse i kishte lënë mustaqet, Çani tha se e kishte bërë këtë në shenjë solidariteti me të përmbyturit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]