×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Të shndritshëm nën robdishan, do shqyeni sytë me vlerën e diamantëve të Rita Orës
nga shqiperiaime.al (14/11/2017 ora 05:11)

Jo pak por plot 7.8 milionë dollarë të gjithë të vendosura në qafën e këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora. Me paraqitjen e saj në MTV Europe Music Awards mori gjithë vëmendjen jo vetëm nga rrobëdeshamberi që kishte veshur por edhe nga diamantët që i shkëlqenin.

Një veshje e cuditshme por që goditi të gjitha mediat sociale. Rita u shpreh se gjasme nuk kishte mundur të bëhej dot gati.

Diamantet që kishte vendosur ishin të “Lorraine Schwartz”.

Njerëzit raportojnë se veshja e saj është nga Androgynous Palomo Spain, një nga të preferuarat e Beyonce.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]