×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Trajneri i Italisë tundohet nga Ilda Bejleri! Kapet në një moment të sikletshëm
nga shqiperiaime.al (10/10/2017 ora 11:31)

Një foto e kapur ndoshta në momentin e “gabuar’, është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shikohet gazetarja e “Supersport”, Ilda Bejleri, e cila po interviston trajnerin e Italisë, Gian Piero Ventura. Sikundër shikohet nga fotoaj ky i fundit duket se është tunduar jo pak nga hiret e bukuroshes shqiptare dhe nuk e ka shumë mendjen te pyetja, por shikon diku gjetkë…

Megjithatë, trajneri italian, por edhe disa futbollistë të kombëtares azure u janë përgjigjur interesit të gazetarëve shqiptarë në fund të ndeshjes, madje e kanë pranuar forcën e Shqipërisë dhe Italia pati edhe fatin me vete që fitoi 1-0 në Shkodër.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]