×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
UAU! Studentja nxjerr virgjërinë në ankand, do ngeleni me gojëhapur kur të mësoni arsyen
nga B.Marku (16/04/2018 ora 05:38)

Një 21-vjeçare ka nxerrë në ankand virgjërinë e saj.
E reja është një modele nga Portugalia dhe ka në plan që të shesë virgjërinë e saj.

Penelope dëshiron që të grumbullojë para për të udhëtuar rreth e rrotull botës.
Ajo është shprehur se ka marrë deri tani disa oferta, që të mbledhura bashkë bëjnë rreth 250 000 euro, por shpreson që ta shesë virgjërinë për 1 milion euro.

Për këtë arsye, vendosi të nisë një ankand.

“Vij nga një familje shumë konservatore, që nuk më linte të dilja me djem. Kisha vëllain e madh që më ruante gjatë gjithë kohës, ndërsa për vete bënte çfarë të donte. Nuk ishte e drejtë,”- tregon studentja.
Gjithashtu 21-vjeçarja ka shtuar se familja e saj nuk di asgjë rreth planit që ajo ka, e si pasojë ka vendosur që të mos e thotë emrin e saj të vërtetë.

(F.M/Shipëriaime.info)

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]