×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Urimi prekës i djalit të Dritan Priftit pak muaj më parë: Faleminderit që më je pranë
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 11:59)

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare  ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti.

Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike. Ai i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime.

Dritani ishte baba i katër fëmijëve, e njëri prej djemve të tij njihet si një ndër modelët më të rinj e që po nis një karrierë të mbarë në fushën e modelingut.

David Prifti, i cili është dhe mjaft aktiv në rrjetet sociale, në muajin gusht kishte uruar publikisht të atin me rastin e ditëlindjes së tij.

Ai kishte publikuar një foto të të atit teksa në krahë mbante të voglin e tij…

“I uroj gëzuar ditëlindjen personit nga i cili marr shembull. Të dua shumë babi. Faleminderit që gjithmonë më je pranë”, shkruante Davidi bashkangjitur fotos së të atit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]