×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Vdekja e gruas e pikëlloi dhe mbolli 6000 mijë pemë për të, do të përloteni si duket nga lart (Vdeo)
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 08:49)

Pas 33 vitesh martese Janet u nda nga jeta për shkak të një ataku kardiak. Bashkëshortit të saj, Winston, ju shemb bota përpara syve, i sigurtë që këtë dhimbje nuk do të mund ta kalonte.

Që nga koha kur Janet u largua nga kjo botë kanë kaluar 20 vite, por Winston, bashkëshorti i saj e do gruan atij po njëlloj si para 20 vitesh: për të ai mbolli 6000 lisa e ndërsa sot mund të shohim rezultatin. Për t’u përlotur nga ajo çfarë shihet nga lart.

Kjo është një mrekulli e vërtetë, e gjitha fryt e një dashurie të pafundme, e një dëshirë të papërmbajtshme për të qëndruar në kontakt dhe për t’u dërguar mesazhet nga zemra kudo që të ndodhen, në çfarëdolloj bote, që ndodhen ata/ato të dashurve tanë.

Shikoni videon:

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]