×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Vdes shqiptari në Itali. Aksidenti tragjik që i mori jetën në autostradë
nga shqiperiaime.al (14/11/2017 ora 01:23)

Humb jeten ne Itali kamionisti shqiptar, 48-vjeçar, por rezident ne Gjermani. Mediat italiane raportojne se shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë.

Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotem, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh të rënda.

Në vend shkuan me urgjence dy ambulanca dhe një helikopter, por per shqiptarin ishte gjithcka e kote, pasi ai kishte vdekur ne vend.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]