×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Videoja që po bën gjiron e botës/ Plas nga vapa në arkivol, gruaja i bën fresk vetes
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 04:44)

Disa njerëz të gjallë u bartën në arkivole në një varrezë gjatë pelegrinazhit fetar të Santa Marta në Neves, Spanjë të shtunën.

Siç shkruajnë mediat e huaja, bëhet fjalë për një traditë në nderim të të vdekurve.

Gjithsesi, ajo çfarë ka rënë në sy është një moment kur një grua, e shtrirë në arkivol, duke mos duruar vapën, shfrytëzon një erashkë për të flladitur veten.

Videoja, siç thuhet më tej, përveç komenteve të shumta, është shpërndarë me të madhe në internet.

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]