×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Vizita e ministres së Ramës në Beograd shkakton skandal/ Kush ishte 30 vjecari misterioz që 'shkundi' hotelin
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 07:32)

Vizita e nje ministre shqitpare ne Beograd ditet e fundit qenka kthyer ne nje skandal. Kete e denoncon ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, Izet Haxhia. Ja cfare shkruan ai.

Nga Izet Haxhia

Ne kohen e qeverise qe doli nga marreveshja e famshme e 18 majit, ishte nje ministre teknike qe pati kerkuar llogari homologut te saj te Kosoves, per mikepritjen jo te denje per nje ministre kaq te rendesishme.

U fol shume per kete ankese,dhe ministrja u kritikua ashper me te drejte nga mediat e shkruara dhe ato sociale.

Para disa ditesh ministrja e kultures ,rinise dhe sporteve ne qeverine Rama 2 ,ishte per nje
vizite pune ne Beograd. Deri ketu nuk ka asgje te keqe. Por sipas disa infove qe vijne prej andej  mesohet se kjo vizte ka shkatuar nje skandal te vertete,fale sjelljeve skandaloze te kesaj zonje me emrin Mirela Kumbaro.

Desha te pyes mediat e kazanit se: a dini gje se kush ishte shoqeruesi ‘misterioz ‘i kesaj
zonje ne kete udhetim ?Çfare kerkonte ai  djaloshi 30 vjeçar nga Saranda ne ekipin e
Ministres Kumbaro ?Si ishin sjellet e ministres ne dhomen e Hotelit Metropol ne Beograd ,
dhe bazenin e ketij Hoteli qe skandalizuan personelin dhe klientet e ketij hoteli.

Pse nuk shkruan media asgje per kete skandal?!

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]