×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Zbulohet çfarë kishe shkruar Mourinho para dy golave nga Rashford
nga shqiperiaime.al (10/03/2018 ora 06:16)

Jose Mourinho me plan udhëzoi skuadrën e tij të realizojë dy golat ndaj “Reds”.

Jose Mourinho ka realizuar një tjetër veprim mjeshtëror kundër Liverpoolit.

Menaxheri i Manchester United duket se me plan udhëzoi skuadrën e tij të realizojë dy golat ndaj “Reds”.

Ai shkroi në letër strategjinë për top të gjatë tek Romelu Lukaku që ishte edhe aksioni i përsëritur në të dy golat e shënuar në pjesën e parë ndaj Liverpoolit

Marcus Rashford ka shënuar dy herë në avantazhin e “Red Devils” me rezultat 2:0 pas pjesës së parë në Old Trafford.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]